Як виглядає хейліт на губах

Хейліт–це захворювання губ. Зона розвитку патології– червона облямівка губ, слизова та шкіра губ. Для цього стану характерні набряк, почервоніння, лущення, кровоточивість губ, біль в момент відкривання рота, а також поява виразок, гною, корок на губах.

Хейліт — запалення тканин губ: шкіри, червоної кайми, слизової оболонки. Майже кожній людині знайомі неприємні відчуття біля рота, що супроводжуються появою шкірок, тріщин, сухості на губах. У простонародді такий стан називають «заїдами».

Виникає як наслідок психоемоційного порушення. За цього виду хейліту уражається тільки червона облямівка губ. Алергічний. Виникає внаслідок алергічної реакції на якусь хімічну речовину, що контактувала зі слизовою оболонкою губ (наприклад, помада або бальзам для губ).

Підвищена чутливість та почервоніння можуть бути викликані алергією, зокрема, на засоби гігієни. Це може бути, наприклад, ополіскувач для порожнини рота або зубна паста. Неприродна блідість губ може свідчити про нестачу сонця або про проблеми з шлунково-кишковим трактом, анемію чи хворобу печінки.

Причина – підвищена чутливість до деяких хімічних речовин, що зустрічаються в зубних пастах, косметичних кремах та засобах для макіяжу. До цього виду захворювання схильні переважно жінки.

Усунути симптоми допоможуть флуконазол і ністатин. Для зовнішнього застосування можуть бути використані ламізил і клотримазол. Ранозагоювальні препарати – метилурацил, левосин, левоміколь. Вітамінно-мінеральні комплекси.





Існує цілий ряд різновидів хейлита, кожній з яких притаманна характерна симптоматика. Хейліт може розвиватися як самостійне захворювання, але іноді він стає наслідком появи патологій внутрішніх органів і систем. Спільними для всіх форм захворювань є наступні симптоми: 1. прояв …

Related Post

Як ділиться Коран?Як ділиться Коран?

Коран складається з 114 сур (глав), які у свою чергу діляться на аяти (вірші). Кількість аятів у сурах по-різному: від трьох (сури «аль-Аср», «аль-Каусар», «ан-Наср») до 286-ти (сура «аль-Бакара»). За

Як довго можна пити настоянку півонії?Як довго можна пити настоянку півонії?

Тривалість лікування, що рекомендується – 2 тижніПри необхідності курс лікування можна повторити після перерви (через 2 – 3 місяці). Рекомендована тривалість лікування – 2 тижні. У разі потреби курс лікування