Які люди схильні до хвороби Альцгеймера

Вік – найбільший чинник ризику У віці до 65 хвороба Альцгеймера вражає одну людину з 1000, після 65 років вона впливає вже на 4 чоловік з 1000, у віці 80 вражає кожного п'ятого. Хоча ризик продовжує рости, в 90 років відсоток захворювання залишається без змін.16 квіт. 2018 р.

До основних причин розвитку хвороби Альцгеймера відносять вік, травми голови, спадковість, нестачу сну та нездоровий спосіб життя.

Комплекс заходів для профілактики хвороби Альцгеймера актуальний для всіх людей. Він знижує ризик розвитку захворювання у здорових і зменшує швидкість його прогресування у хворих. До основних рекомендацій відносять: здоровий спосіб життя, контроль тиску, регулярні фізичні навантаження та відмова від паління.

Очікувана тривалість життя варіюється для кожної людини з хворобою Альцгеймера. Загалом, середня тривалість життя після встановлення діагнозу складає від 8 до 10 років, проте, в деяких випадках, вона може складати від 3 до 20 років. Окрім того, хвороба Альцгеймера може бути невиявленою протягом декількох років.

Хвороба Альцгеймера – це один з видів деменції (набутого слабоумства). Зазвичай деменція альцгеймерівського типу розвивається після 65 років і неухильно прогресує, але зустрічається і так званий ранній Альцгеймер у молоді до 30. На даний момент це невиліковне захворювання, яким страждає близько 50 мільйонів людей.

Хвороба Альцгеймера — це захворювання, що прогресує. Воно починається з поступового погіршення пам'яті та розумових здібностей і може призводити до повної втрати здатності до самообслуговування та здатності комунікувати, а отже — до соціальної дезадаптації.





Точні причини, що призводять до розвитку захворювання, не відомі. У медичному середовищі існує кілька гіпотез на цей …

Related Post

Як знайти бік n косинця?Як знайти бік n косинця?

Сторона an правильного n-кутника пов'язана з радіусом R описаного кола формулою . Периметри правильних n-кутників відносяться як радіуси описаних кіл. Властивості кутів багатокутника Фігура Формулювання теореми Кути n – косинця

Як вилікувати Педикульоз у дорослих?Як вилікувати Педикульоз у дорослих?

Як позбавитися від вошей Промити волосся розчином столового оцту (1 ст. … Вимити голову шампунем. … Підсушити волосся рушником і нанести на нього протипедикульозний засіб. … Ретельно змити препарат із