Яка трава може витіснити кульбабу

Обробку гербіцидами проводять через 3-4 дні після косіння газону. Препарати ефективні тільки по відношенню до активно зростаючих бур'янів. Кілька днів після обробки гербіцидами газон не косять. Після обробки гербіцидом має пройти мінімум 3-4 дні.

Боротися з кульбабою скошуванням можна, однак цей спосіб вкрай неефективний, бо вже через тиждень коріння, яке залишилося в ґрунті, дасть нові сходи. Це значить, що боротися з кульбабою слід цілеспрямовано – за допомогою спеціального штопора для бур'янів. Так квітку вдасться вирвати з корінням.

Найкраще подбати про обробку газону гербіцидами вибіркової дії ще ранньою весною або в самому початку літа, в період активного росту рослин. Саме в цей період вони найбільш ефективні.

Пирій не переносить затінення, тому для боротьби з ним підійде і такий спосіб – ділянка з пирієм навесні застеляється картоном або чорною плівкою і залишається на літо. Так можна позбутися і порослі, й коренів. На невеликій ділянці можна використовувати мульчування – покриття ґрунту мульчею, або плоскоріз.

Для боротьби з конкретним видом бур'яну висівають окремі сидерати. Проти берізки висівають гірчицю, а проти пирію – пшеницю та овес. Якщо засіяти ними город, пирію не буде кілька років. Сидерати висівають після збору врожаю, також використовують такі рослини для боротьби з бур'янами: конюшину, люцерну, гречку та сою.





Кульба́ба ( Taraxacum ) — рід багаторічних трав’янистих рослин родини айстрових ( лат. Asteraceae ). Зміст. 1 Етимологія назви. 2 Опис. 2.1 Еволюція. 3 Систематика й поширення. 3.1 Види. 4 Застосування. 5 Цікаві факти. 6 Галерея. 7 Див. також. 8 Джерела. 9 Примітки. 10 Посилання. …

Related Post

Як правильно приймати Лонгідазу?Як правильно приймати Лонгідазу?

Спосіб застосування та дози Лонгідазу. ® супозиторії 3000 МО рекомендується для ректального або вагінального застосування один раз на добу на ніч курсом від 10 до 20 вступів. супозиторії вводяться лише