Які посади є в архіві

будівля (або її частина), корпус архівних колекцій або місце (відділ, кімната, шафа), де в певному порядку зберігаються старі документи, які наразі не актуальні.

Документи в архівах організовані у логічні масиви – фонди та колекції. У межах фонду зберігається певним чином систематизована документація, що була створена у результаті діяльності установи, організації чи підприємства або персони (фонди особового походження).

Архів забезпечує для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, вільний доступ до документів з відкритою інформацією та архівних довідників і баз даних до них.

Повинен знати та вміти застосовувати: директивні та розпорядчі документи, методичні та нормативні матеріали з питань збереження документів; архівну справу; бібліотечну справу; прийоми і методи підготовки документів до зберігання (прошивання, розміщення на стелажах тощо); правила і норми охорони праці.

Строки зберігання документів визначені і Переліку КМУ №41. Мінімальний термін зберігання документів в архіві в більшості випадків становить 3 або 5 років.





В архіві розробляються: структура, положення про структурні підрозділи архіву, штатний розпис, кошторис, посадові інструкції працівників.

Related Post

Як дізнатися чи потрібно фантомне харчування?Як дізнатися чи потрібно фантомне харчування?

Фантомне харчування є обов'язковим для конденсаторних мікрофонів та деяких електретних мікрофонів. Що таке фантомне харчування Зазвичай воно подається від підсилювача на каналі мікшера або аудіоінтерфейс, до якого підключається мікрофон. Фантомне

Як вибрати Коверлок для домашнього використання?Як вибрати Коверлок для домашнього використання?

Коверлок відрізняється від оверлочної машини ще тим, що має більшу функціональність. Він уміє робити помітні, ланцюгові та плоскі – розпошивальні – шви. У ціні також є різниця. Оскільки у оверлоку

Як називають мешканця Іваново?Як називають мешканця Іваново?

Найчастіше для назв, що позначають належність, використовується суфікс -ц (новосибірці, самарці, оренбуржці), а для назв, що закінчуються на -ово, -ево, -іно, він використовується завжди (іванівці – від Іваново, Іллінці –