Як зробити так, щоб кіт не лизав рану?

Щоб захистити шов від «посягань» на кшталт розлизування рани або навіть розгризання, власнику можна взяти на озброєння два варіанти: захисний комір (єлизаветинський комір, захисний конус): купити його можна у ветеринарній аптеці або навіть зробити самому із міцного матеріалу (картон, пластик, тканина).

Кішки зализують свої рани Котяча мова покрита дрібними відростками, за допомогою яких тварина вичісує з вовни все зайве. Через них зализування пошкоджує ранку ще сильніше, як якби ви намагалися розчесати поріз гребінцем. Якщо кішка лиже рану, краще відволікти її, інакше гоятися пошкодження буде довше.

Можна, можливо чи коту вилизувати рану Не можна допускати, щоб кіт вилизував прооперовану область. Це може призвести до розходження швів, кровотечі та інфікування. рани. Саме тому рекомендується носити спеціальний комір, знімати який можна, можливо тільки під час їди під пильним контролем господаря.

Догляд за раною Подальше загоєння рани у кішки залежить від правильного догляду. Зазвичай це займає близько одного – двох тижнів, тож наберіться терпіння. Найважливіше, що потрібно зробити – не дозволяти кішці зализувати рани.

Related Post

Як відбувається бронювання на Добово ру?Як відбувається бронювання на Добово ру?

Все досить просто: ви вносите передоплату через сайт, а ми беремо броню під контроль, аж до дня заселення. Якщо при заїзді раптом станеться форс-мажор (що буває вкрай рідко), ми швидко