Як визначити Міжзубний карієс?

У разі виявлення матових плям, або якщо під емаллю спостерігається затемнена пляма, але при цьому не видно каріозного отвору, потрібно звернутися до стоматолога. Виникнення болю в ушкодженій ділянці під час вживання солодкої, кислої, холодної або гарячої їжі.

Виявити карієс між зубами самостійно не дуже легко через його приховану локалізацію, тому якщо у вас з’явилася болючість під час приймання їжі або поганий запах з рота, а під час зовнішнього огляду ви бачите темні ділянки між зубами, це привід прийти на прийом до стоматолога, щоб вчасно пролікувати каріозний карієс, а також …

Карієс на ділянках біля міжзубних проміжків розвивається швидко. Від появи крейдяної плями (початковий дефект емалі) до пульпіту може пройти всього кілька тижнів. Каріозне ураження між зубами можна помітити під час огляду: через зміну структури змінюється зовнішній вигляд емалі: вона втрачає глянець, стає білястою.

Як лікується міжзубний карієс?

  1. видалити уражені тканини. Це робиться шляхом їх висвердлювання за допомогою бормашини. …
  2. відновити жувальну поверхню. У кожного зуба своя, особлива форма поверхні, що дає змогу їм виконувати різні функції. …
  3. відновити контакт між зубами.

Related Post

Як можна використовувати ізоленту?Як можна використовувати ізоленту?

Електроізоляційна стрічка (ізоляційна стрічка) – витратний матеріал, призначений для обмотки проводів та кабелів з метою їхньої електроізоляції. Найчастіше ХБ Стрічка застосовується для монтажу проводки, джгутування та ізоляції оголених ділянок проводів.

У якому році та ким була написана Біблія?У якому році та ким була написана Біблія?

Біблія писалася різними авторами протягом багатьох століть, згідно з традиційною точкою зору в християнстві – з XV століття до н. е. за I століття н. е., багато світських дослідників дотримуються

Як печінка бере участь у підтримці гомеостазу?Як печінка бере участь у підтримці гомеостазу?

Гомеостатична (на схемі не наведено). Печінка виконує важливі функції підтримки постійного складу крові (гомеостазу), забезпечуючи синтез, накопичення та виділення в кров різних метаболітів, а також поглинання, трансформацію та екскрецію багатьох