Як видалити сірчану пробку з вуха в домашніх умовах

Можливість видалення сірчаної пробки в домашніх умовах залежить від стадії патологічного процесу. Якщо пробка ще м'яка, її можна спробувати видалити самостійно. Для цього необхідно лягти на бік, закапати в уражене вухо 3–5 крапель 3 % розчину перекису водню і полежати 10–15 хвилин.

Один зі способів, як швидко впоратися самому, – закапування води кімнатної температури у вухо. Можна розбавити милом або купити спеціальні засоби, що допомагають розм'якшити вушну сірку (доступні у формі крапель або спрею та продаються в аптеках).

Якщо пробка не суха і не тверда, то вимивання починають одразу. Якщо пробка тверда і суха, то доведеться 3-5 днів покапати 3% розчин перекису водню по пів-піпетки в кожне вухо на 1 хвилину по 4-5 разів на добу. Це робиться для того щоб розм'якшити пробку для подальшого вимивання.

Симптоми сірчаного затору у вухах

  1. пацієнт чує дзвін у вухах;
  2. знижується слух;
  3. з'являється запаморочення і головний біль;
  4. пацієнт відчуває, що слуховий прохід закупорений;
  5. хворий страждає від локалізованих болів.

При промиванні, в вухо за допомогою шприца вводиться легкий струмінь теплої води або фізіологічного розчину, щоб вимити вушну пробку. Сірчана пробка повністю або частково закриває слуховий прохід і складається з виділень сальних залоз, частинок бруду, дрібних волосків і клітин шкіри, котрі відшарувалися.

треба лягти на бік так, щоб вухо, до якого потрапила вода, було внизу, зробити декілька ковтальних рухів, поштовхувань головою. Частіше за все вода може вилитися самостійно. зробити тоненький джгутик з бинта або вати, обережно вставити його в зовнішній слуховий прохід для поглинання води.





Спробуйте позбутися "корка", закрапавши у вухо воду кімнатної температури (можна з милом) або спеціальний засіб, який розм’якшить вушну сірку (у формі розчину чи …

Related Post

Що має на увазі під собою стажуванняЩо має на увазі під собою стажування

Стажування, як складова частина навчально-виховного процесу є однією із важливих форм підготовки поліцейського у ході якої навчальний процес переноситься безпосередньо до практичних підрозділів Національної поліції та максимально наближається до реальної

У якому віці відбувається формування обсесивного компульсивного типу особистості?У якому віці відбувається формування обсесивного компульсивного типу особистості?

Обсесивно-компульсивний розлад найчастіше починається у віці від 10 до 30 років. При цьому перше відвідування психіатра настає зазвичай лише між 25 та 35 роками. Між початком хвороби та першою консультацією

Яка густина у пропануЯка густина у пропану

Бутан горить чистіше і забезпечує більше енергії. При більш прохолодних температурах пропан Який є кращим варіантом, схожим на газ, залежить від вашої наявності та використання продукту. Технологічні параметри скрапленого газу: