Як прибрати повітря після поклейки шпалер?

Як прибрати бульбашки на шпалерах після висихання Невелику кишеньку з повітрям можна проколоти голкою, а потім розгладити полотно. Якщо воно не натяглося, то порожнина заповнюється клеєм, набраним у шприц, а після шпалери злегка притискаються до поверхні. Надлишки клею витираються чистою ганчіркою.

24 години Вікна після закінчення робіт слід тримати закритими як мінімум 24 години. В ідеалі потрібно прочекати близько 3-4 днів, поки полотно повністю схопиться з настінною поверхнею; Більшість фахівців зазначає, що відшаровування подібних шпалер викликаються не через умови висихання, а через неписьменну поклейки.

Використовувати для додаткового опалення приміщення можна теплові (газові) гармати, калорифери та інші електронагрівальні прилади, які, безперечно, прискорять процес висихання рідких шпалер. При цьому не варто забувати про те, що вікна та двері повинні бути відчинені, для проникнення свіжого повітря.

Натріть дрібним наждачним папером кольоровий порошок із лицьової поверхні непотрібних обрізків оздоблювального матеріалу. Змішайте його з клеєм ПВА і нанесіть невелику кількість отриманої пасти у малопомітному місці стіни. Якщо її колір точно збігається із тоном наклеєних шпалер, акуратно обробіть усі зазори між полотнищами.

Related Post

Як виділяється енергія із АТФ?Як виділяється енергія із АТФ?

Енергія АТФ виділяється при гідролізі молекули ферментами аденозинтрифосфатазами; вона витрачається на вчинення м'язового скорочення, зміну форми і руху клітин або їх органел, на перенесення речовин та іонів проти градієнта концентрації