Скільки пігулок фуросеміду можна випити за раз

Рекомендована початкова добова доза для перорального прийому − 20 – 80 мг. Добову дозу можна приймати в 1 або 2 прийоми. Препарат призначають у разі, коли застосування антагоністів альдостерону недостатньо. Фуросемід призначають по 40 мг 1 раз на добу.

Фуросемід у таблетках приймають всередину. Зазвичай таблетку 40 мг приймають до їди 1 раз на добу вранці. Якщо ефект недостатній, дозу можна підвищити до 80–160 мг на добу. У такому випадку дозу ділять на 2–3 прийоми і приймають з інтервалом 6 год.

Препарат рівною мірою ефективний при ацидозі та алкалозі. Діуретичний ефект при прийомі внутрішньо спостерігається через 20 – 30 хвилин, максимум дії препарату – через 1 – 2 години. Тривалість ефекту після однократного прийому –4 години і більше.

Набряки при хронічній застійній серцевій недостатності. Рекомендована початкова доза лікарського засобу для перорального прийому становить 20-40 мг на добу. У разі необхідності можна регулювати дозу залежно від терапевтичної відповіді пацієнта. Рекомендується застосовувати добову дозу, розділену на 2 або 3 прийоми.

Фуросемід призначають: при лікуванні гіпертонії, щоб шляхом виведення рідини з організму зменшити артеріальний тиск;у нефрології, коли нирки самостійно не можуть вивести сечу;у кардіології, якщо у хворого через аномальну роботу серця виникає сильна набряклість.

Виводиться нирками (88 %) і з жовчю (12 %). Період напів виведення у пацієнтів з нормальною функцією нирок і печінки становить 0,5 – 1,5 годин; при анурії може збільшуватися до 1,5 – 2,5 годин; при нирковій та печінковій недостатності разом – до 11 – 20 годин.





Скільки пігулок фуросеміду можна випити за раз? Препарат призначають внутрішньо вранці, до їди та початкова доза для дорослих становить 20-40 мг ( 1/2 – 1 табл.) .

Related Post

Чим відрізняється психіатр та психотерапевтЧим відрізняється психіатр та психотерапевт

Лікар-психотерапевт займається розладами, так званої, малої психотерапії – депресії, тривожні і невротичні розлади тощо. Психіатр – лікує психічні розлади, як малої так і великої психіатрії (такі як психози, шизофренія тощо).

Як видалити вапняний побілок зі стелі?Як видалити вапняний побілок зі стелі?

Найпростіше зробити це, якщо це крейда і нанесений тонким шаром. Тоді його можна просто змити. Розмивка проводиться теплою водою і жодних складнощів не становить. Поверхню змочують, потім труть мокрою губкою,