Скільки коштує ІПН для іноземних громадян

Оформити картку платника податків іноземцям, внести зміни (зміна прізвища чи ім'я тощо) до ІПН чи отримати дублікат можна в ДПІ за місцем проживання чи за місцем отримання доходів. Термін видачі ідентифікаційного кода чи дубліката, перевипуск чи внесення змін до картки – 5 днів. Послуга надається безкоштовно.

Вартість Будь-яка фізична особа, незалежно від віку і від того, чи є резидентом, може безкоштовно отримати РНОКПП (ІПН).

При відсутності реєстрації місця проживання: до податкової за місцем отримання доходів. Ці вимоги стосуються всіх, хто подає документи незалежно від того, подає він свої документи чи виступає чиїмось представником. РНОКПП (ІПН) може отримати: Повнолітній громадянин України.

Ідентифікаційний номер присвоюється особі один раз та не змінюється протягом життя. У разі зміни даних про особу сам ІПН не потрібно міняти – слід внести зміни в дані щодо платника податків, звернувшись до податкової інспекції з відповідним документами.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), також відомий як "індивідуальний податковий номер" (ІПН) — це цифровий код, необхідний кожному платнику податків для обліку в фіскальних органах. Він складається з 10 цифр і не змінюється протягом усього життя. Тому немає різниці в поняттях РНОКПП та ІПН.

Процедура:

  1. робимо офіційний переклад паспорта;
  2. готуємо заяву в податкову інспекцію;
  3. оформляємо інші необхідні документи;
  4. представляємо інтереси в ДПІ;
  5. отримуємо картку платника податків .





Підготовка пакету документів. Подача пакету документів у ДПС. Отримання ІПН. 2000 грн. Переклад паспорта іноземця на українську мову, засвідчений нотаріально. 400 грн. Оформлення довіреності на співробітників нашої компанії. 900 грн. Замовити послугу. Детально про …

Related Post

Як формується ідентифікаційний код замовника?Як формується ідентифікаційний код замовника?

За правилами 44-ФЗ ідентифікаційний код закупівлі формується з використанням системи ЄІС.Замовник вказує кодування: у плані-графіці; у повідомленні про замовлення; у запрошеннях, що розсилаються потенційним учасникам торгів; у закупівельній документації; у

Чи можна померти від тривожного розладуЧи можна померти від тривожного розладу

Якщо лишити тривожний розлад без лікування, може розвинутися депресія, зловживання психотропними речовинами, хронічні хвороби легень і шлунково-кишкового тракту, хронічний біль, соціальна ізоляція і втрата працездатності, безсоння, мігрені і навіть суїцид.