П`ятниця 24.07.2020, Автор публікації: Admin

Увага! Опубліковано Петицію на сайті Президента України, щодо видобутку урану в Дніпропетровській області

Як підтримати? див. інструкцію.

На офіційному інтернет-представництві Президента України було створено ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ, щодо припинення планової діяльності ТОВ "Атомні Енергетичні Системи України" на території Дніпропетровської області.
23.07.2020 Петицію було опубліковано.
Пропонуємо всім, кого це може стосуватись, проголосувати за оголошену петицію.
Основний зміст Петиції знаходиться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

ПЕТИЦІЯ (https://petition.president.gov.ua/petition/102194)

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.
Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Навіть якщо Петиція не набере достатньї кількості голосів, все одно варто її підтримати всій територіальній громаді, тому що в подальшому, якщо буде потрібно, на сам факт звернення можна буде зсилатись, як на офіційну публікацію.
По друге, петиція все одно буде розглянута як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Для того, щоб підтримати електронну петицію, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація», після чого для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб підтримувати петиції.

Сайт "Миколаївська територіальна громада" публікує інструкцію для реєстрації в інтернет-представництві Президента України:

1. Переходимо на сайт інтернет-представництва Президента України: Реєстрація
2. Після заповнення і переходу на другий крок, йдемо на свою електронну поштову скриньку
3. Переходимо за посиланням, яке знаходиться в електронному листі
4. Обираємо один з трьох способів перевірки даних (наприклад за допомогою ІНН. Уважно заповнюємо своїми даними всі поля і тиснемо кнопку "Перевірити".
5. Який би спосіб перевірки даних Ви не обрали, в результаті Ви повинні мати змогу увійти до Вашого облікового запису на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.
6. Після авторизації на сайті, переходимо за посиланням відповідної петиції, яку ми хочемо підтримати, і голосуємо: ПЕТИЦІЯ

Нагадуємо Вам, шановні користувачі сайту "Миколаївська територіальна громада", що Ви можете долучитись до створення корисних публікацій на сторінках сайту.
Кожну публікацію в свою чергу можна розповсюджувати в соціальних мережах.
Деталі щодо того, як стати контент-менеджером у відповідній категорії публікацій знаходяться тут: деталі для контент-менеджерів
Також, щоб не пропустити важливі повідомлення та публікації на сайті "Миколаївська територіальна громада", радимо Вам увійти на сайт, після чого Ви будете першими дізнаватись про всі новини і публікації на сторінках сайту за допомогою Вашої електронної пошти. Увійти

З повагою, і найкращими побажаннями Адміністрація сайту "Миколаївська територіальна громада".

Залиште Ваш коментар!

Сайт "Миколаївська територіальна громада" не несе відповідальності за приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень.
Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов
розміщення посилання на сайт (Mykolaivka.dp.ua/),
у веб орієнтованих засобах - гіперпосилання.
Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори 
думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2021 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua