Понеділок 05.08.2019

Футбол

Змагання з футболу

У день святкування Івана Купала пройшов одноденний турнір з футболу, за підтримки голови Миколаївської сільської ради Чорної Антоніни Володимирівної та президента федерація футболу в Дніпропетровській області Волкова Данила. На футбольному полі нашого села пройшла серія ігор серед команд: ФК"ЗОРЯ", ФК"МЕТЕОР" та ФК"МИКОЛАЇВКА". Наша команда хоч і не отримала перемогу але й просто не здалась. 14 липня команда ФК"МИКОЛАЇВКА" була запрошена на виїзд, де змагались з командами Новотаромського ФК"ЛЕГІОН" та командою Новотаромської СЗШ. Взявши до уваги попередні помилки наша команда гідно посіла друге місце. Грамотою , найкращий нападник, був нагороджений капітан команди Тюрін Олександр. Нагороди команда вирішила передати до Миколаївської сільської ради.

Залиште Ваш коментар!

Сайт "Миколаївська територіальна громада" не несе відповідальності за приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень.
Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов
розміщення посилання на сайт (Mykolaivka.dp.ua/),
у веб орієнтованих засобах - гіперпосилання.
Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори 
думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2022 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua