Понеділок 22.06.2020, Автор публікації: Admin

22 червня 1941 року, о 4-й годині ранку нацистська Німеччина напала на Радянський Союз. Розпочалась Велика Вітчизняна війна.

УКЛІН ЖИВИМ, ЗАГИБЛИМ СЛАВА!

Велика Вітчизняна війна розпочалась 22 червня 1941 р. у зв'язку з порушенням Німеччиною Договору про ненапад на СРСР, и завершилась звільненням від нацизму країн Центральної і Східної Європи. 

Велика Вітчизняна війна стала Найважливішою складовою частиною Другої світової війни, яка завершилась перемогою Червоної Армії Радянського Союзу і безумовною капітуляцією збройних сил Німеччини.

Напад на Радянський Союз розпочався згідно з розробленим німецьким генштабом і затвердженим Гітлером ще 18 грудня 1940 р. планом "Барбаросса". Відповідно до цього плану війна проти СРСР повинна була стати "блискавичною", тобто закінчитися перемогою в дуже короткий термін, до того як супротивник зможе мобілізувати та розгорнути свої головні сили.

Союзниками Німеччини у війні були Фінляндія, Угорщина, Румунія, Італія, Словаччина (допомогу також надавали Іспанія та Болгарія)

I етап (22 червня 1941 р. - 18 листопада 1942 р.)

II етап (19 листопада 1942-1943 рр.)

III етап (1944 р. - 9 травня 1945 р.)

УКЛІН ЖИВИМ, ЗАГИБЛИМ СЛАВА!

 

Залиште Ваш коментар!

Сайт "Миколаївська територіальна громада" не несе відповідальності за приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень.
Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов
розміщення посилання на сайт (Mykolaivka.dp.ua/),
у веб орієнтованих засобах - гіперпосилання.
Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори 
думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2021 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua