Навіщо потрібна аджика

Аджика не обов'язково має бути червоною, найголовніше – її вогненно-гострий смак. У Грузії незалежно від кольору, використовують аджику не лише як соус для готової страви, але й як маринад: змішують її зі сметаною чи додають до бульйону. Супчик виходить тоді просто пекельним.

Ретельно помийте 5 кг томатів, по 1 кг яблук, моркви та солодкого перцю. Наріжте великими шматками, аби зручно було викладати у м'ясорубку. Перекрутіть всі овочі та фрукти через м'ясорубку та викладіть у велику каструлю. Варіть аджику на невеликому вогні протягом 1 години 40 хвилин, періодично помішуючи.

Для аджики найкраще взяти невеликі баночки – 0,2, 0,3, 0,45 і 0,5 л. Відповідно стерилізувати їх зручно в мікрохвильовій печі. Перед тим, як це робити, миємо їх під проточною водою, витираємо, потім наливаємо всередину близько 100 мл холодної води і ставимо їх до мікрохвильовки на найбільшу потужність на 5-10 хвилин.

Приготування аджики Потім подрібнені овочі висип у каструлю, в якій готуватимеш аджику. Додай до овочів сіль, соняшникову олію, цукор та оцет. Готувати аджику треба на невеликому вогні близько години. Наприкінці додати подрібнений часник, але не раніше ніж за 10 хвилин до кінця приготування.

Мені подобається поєднувати її з м'ясом, додавати в пасту, супи, борщі й рагу та їсти просто зі свіжим хлібом. Винайдена як дешевша гостра сіль, вона стала невід'ємною приправою спершу абхазької, а потім грузинської кухні.




Related Post

Як дізнатися за що штраф ДІБДР онлайн?Як дізнатися за що штраф ДІБДР онлайн?

Через офіційний сайт Державних послуг Аналогічним чином можна перевірити інформацію щодо поточного штрафу. Якщо перейти до розділу сайту «Держпослуги», можна отримати відомості про виписаному постанови. Достатньо ввести його номер та