Хто сплачує страхові внески працівник чи роботодавець

Так, уклавши трудовий договір із найманим працівником, роботодавець зобов'язаний, серед іншого, регулярно сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ) до реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.19 квіт. 2023 р.

– звернутися до поліції із заявою про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212-1 КК України; – подати цивільний позов до суду про визнання бездіяльності роботодавця протиправною та зобов'язання нарахувати та сплатити страхові внески.

Перейдіть на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Увійдіть у свій особистий кабінет за допомогою кваліфікаційного електронного підпису (КЕП), Дія. Підпис, системи GOV.ID або за допомогою логіну і пароля, які можна отримати в сервісному центрі територіального органу Фонду.

Для цього необхідно зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua, обрати опцію “Договір на добровільну участь“, заповнити форму та сплатити добровільний внесок. Розмір та періодичність сплати добровільного внеску ви визначаєте самостійно.

Тобто якщо особа перебуває на обліку в центрі зайнятості й отримуєте допомогу по безробіттю, цей період буде зараховано до її страхового стажу. Для обчислення пенсії за час перебування на обліку в центрі зайнятості буде враховано заробіток в розмірі мінімальної заробітної плати.

Новий порядок ЄСВ-контролю під час виплати заробітної плати Передмова Закон покладає на банки обов'язок контролювати сплату ЄСВ суб'єктами господарювання.





Сьогодні кожен працівник на порталі Пенсійного фонду України може самостійно перевірити, чи добросовісно сплачує роботодавець за нього страхові внески та який період трудової діяльності …

Related Post

Кому не можна пити ДюфалакКому не можна пити Дюфалак

повышенная чувствительность к любому компоненту препарата; непереносимость галактозы или фруктозы, дефицит лактазы или глюкозо-галактозная мальабсорбция. Содержание остаточных сахаров, присутствующих в препарате Дюфалак®, составляет около 0.075 ХЕ в 5 мл сиропа.

Як хламідії впливають на організм?Як хламідії впливають на організм?

У 68% випадків хламідії спричиняють гострий уретральний синдром – часте болісне сечовипускання. Окрім різноманітних ускладнень статевих органів, хламідії спричиняють ураження інших органів: очей (хламідійний кон’юнктивіт), суглобів, шкіри, печінки, селезінки, легень,