Чий день у сурогатної дитини

Для участі у програмі сурогатного материнства жінці, яка бажає стати сурматер'ю, необхідно відповідати таким вимогам:

  • Вік від 18 до 36 років.
  • Гарний стан здоров'я фізичного, психічного, соціального.
  • Відсутність шкідливих звичок.
  • Наявність власної здорової дитини.
  • Після останніх пологів має минути не менше одного року.

Сурогатна мати – це жінка, яка добровільно згодилася завагітніти з метою виносити та народити генетично чужу їй дитину, що буде віддана на виховання іншим особам – біологічним батькам.». Сурогатне материнство проводиться в рамках програми екстракорпорального запліднення.

У медичному аспекті сурогатне материнство передбачає перенесення ембріона, отриманого заплідненням яйцеклітини біологічної матері – дружини спермою біологічного батька – чоловіка, в порожнину матки іншої жінки та виношування дитини, яка є біологічно "чужою" для жінки.

Комерційне сурогатне материнство офіційно дозволено в Україні з 1997 року. На сьогодні комерційне сурогатне материнство дозволено також в Ізраїлі, Росії, Білорусії, деяких штатах США. Щодо США, то повна заборона на сурогатне материнство передбачена у законодавстві 4-х штатів.

Традиційне сурогатне материнство в більшості країн заборонене, оскільки дитина має генетичний зв'язок з сурогатною матір'ю, на відміну від гестаційного сурогатного материнства. Такий вид допоміжних репродуктивних технологій заборонений і в Україні.





Реєстрація дитини, народженої за методом сурогатного материнства, здійснюється в установленому чинним законодавством України порядку (з …

Related Post

Як правильно проводити дефібриляцію?Як правильно проводити дефібриляцію?

Дефібриляцією вважається спосіб впливу на міокард розрядом електричного струму. Техніка передбачає випромінювання електричного імпульсу з метою відновлення м’язової активності серця. Правильно проведена процедура дає змогу відновити припинений процес кровообігу і

Як доглядати за перцями у відкритому ґрунті?Як доглядати за перцями у відкритому ґрунті?

Щоб прискорити розвиток рослин у відкритому ґрунті, перець потрібно підживлювати. Роблять це в міру необхідності 2-4 рази за сезон. Перше підживлення проводять через два тижні після висаджування рослин у відкритий