Чим підгодувати цибулю та часник у червні місяці

Так само як і часник, у середині червня цибулю також можна підгодувати суперфосфатом і хлористим калієм. Краще використовувати водний розчин добрив. На початку червня цибулю можна підгодувати азотом. Підійдуть сечовина, сульфат амонію.

З середини і до кінця червня часник потребує підживлення мінеральними добривами, оскільки саме в цей час ростуть головки. Досвідчені городники назвали засоби, завдяки яким ви зберете великий урожай. Якщо у вас на грядці є часник, то якраз настала пора звернути на нього увагу.

У період формування та визрівання головок часнику необхідні калій і фосфор. Для вторинного підживлення беруть такі комплексні добрива, як нітроамофоска, нітрофоска або калійна сіль.

Одним з найголовніших для часнику добрив вважається зола, яка впливає на зростання головок. На 10 літрів води потрібно всього дві склянки золи. Суміші необхідно настоятися, а поливати потрібно під корінь і по вологій землі.

Якщо часник жовтіє, нашатирний спирт вважається популярним засобом підживлення. Все тому, що він є джерелом азоту для цієї рослини. Розчин готується дуже просто: на 10 літрів води беруться 2-3 столові ложки нашатирю. Нашатирем найкраще поливати часник наприкінці травня, коли культура найбільше потребує азоту.

Крім того, експерти рекомендують підживлювати часник калієм або аміачною селітрою Найкращим часом для внесення калійних добрив є весна або літо. Щоб часник мав приємний смак та добре зберігався взимку, за 2-3 тижні до збирання урожаю слід підживити його фосфорним розчином.





У червні озимому часнику та ріпчастій цибулі необхідні фосфор і калій. Фосфор і калій прискорюють дозрівання цибулин, сприяють підвищенню врожайності.

Related Post

Як визначити вино за кольором?Як визначити вино за кольором?

Колір вина визначається поліфенолами, серед яких розрізняють фенольні кислоти, флавоноїди, антоціани, що містять таніни, флаваноли, зокрема проціанідоли і катехіни; хіноїни; кумарини тощо. Усі ці речовини здебільшого містяться в шкірці ягоди

У чому полягає робота гастроентерологаУ чому полягає робота гастроентеролога

Лікар-гастроентеролог — фахівець у галузі гастроентерології, медичний працівник, що займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань травної системи людини. Як проводить огляд гастроентеролог УЗД черевної порожнини; гастроскопія; колоноскопія; ректороманоскопія; біопсія; рентгенологічні