Перегляди: 128, Середа 04.09.2019, Автор публікації: Admin

Свято Першого дзвоника в СЗШ №1 с. Миколаївка-1

Свято Першого дзвоника

02.09.2019 р. в середній загальноосвітній школі №1 с. Миколаївка-1 відбулися урочисті сбори учнів школи, вчителів, та батьків, присвячені святу Першого дзвоника! Традиційно була організована лінійка на шкільному подвір`ї. В святковому концерті брали участь учні школи. В цьому році відразу чотири родини відправляли своїх діток одночасно і в перший, і в одинадцятий класи! Організатори свята, батьки, керівництво школи, та учні школи щиро вдячні всім спонсорам, які допомогали і допомагають школі. Цього разу спонсори теж прийшли не з пустими руками, і подарували школі та школярам оргтехніку та інше необхідне для навчання обладнання. Одним із спонсорів було організовано конкурс малюнків. За перші три міста переможці конкурсу отримали грошові призи!

Залишити коментар

Увійти | Реєстрація

Коментарі

Сайт Миколаївської сільської громади не несе відповідальності за розміщені приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень. Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов обов'язкового розміщення посилання на сайт "Миколаївська сільська громада" (Mykolaivka.dp.ua/), у веб орієнтованих засобах обов'язковим є гіперпосилання.

Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2020 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua