Перегляди: 173, Вівторок 24.09.2019, Автор публікації: Alex Eter

Мешканці с. Миколаївка-1 відсвяткували своє свято - День рідного села! (ФОТО)

Свято Дня Рідного села відствяткували мешканці с. Миколаївка, що на Дніпропетровщині. 2019 рік. (Фото)

Майже кожен населений пункт в Україні має свої традиції, свою історію, своїх видатних та працьовитих односельчан.
Згадати ці традиції, цю історію, та відзначити поважних людей і здобутки всієї сільської громади за рік, якнайкраще - святкуванням Дня рідного села!

Отже, 21 вересня 2019 року, традиційно, на території Миколаївської СЗОШ №1, відбулись урочисті заходи, присвячені святкуванню Дня села Миколаївка-1, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Цього разу в святковій програмі взяли участь учні школи, та мешканці села. Була розіграна Лотерея, лунали дитячі пісні, а в повітрі відчувався не тільки святковий настрій, а й запахи польової каші, домашньої випічки, та символічного караваю! На свято завітали гості, депутати, та звичайно телебачення!

Адміністрація сайту "Миколаївська Сільська Громада" щиро вітає всіх мешканців та гостей з цим чудовим місцевим святом!
Нехай наступний рік для нашого села стане ще кращим ніж минулий!

Залишити коментар

Увійти | Реєстрація

Коментарі

Сайт Миколаївської сільської громади не несе відповідальності за розміщені приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень. Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов обов'язкового розміщення посилання на сайт "Миколаївська сільська громада" (Mykolaivka.dp.ua/), у веб орієнтованих засобах обов'язковим є гіперпосилання.

Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2020 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua