Перегляди: 105, Понеділок 05.08.2019, Автор публікації: Максим

Футбол

Змагання з футболу

У день святкування Івана Купала пройшов одноденний турнір з футболу, за підтримки голови Миколаївської сільської ради Чорної Антоніни Володимирівної та президента федерація футболу в Дніпропетровській області Волкова Данила. На футбольному полі нашого села пройшла серія ігор серед команд: ФК"ЗОРЯ", ФК"МЕТЕОР" та ФК"МИКОЛАЇВКА". Наша команда хоч і не отримала перемогу але й просто не здалась. 14 липня команда ФК"МИКОЛАЇВКА" була запрошена на виїзд, де змагались з командами Новотаромського ФК"ЛЕГІОН" та командою Новотаромської СЗШ. Взявши до уваги попередні помилки наша команда гідно посіла друге місце. Грамотою , найкращий нападник, був нагороджений капітан команди Тюрін Олександр. Нагороди команда вирішила передати до Миколаївської сільської ради.

Залишити коментар

Увійти | Реєстрація

Коментарі

Alex Eter,

2019-08-05 12:37:35

Чудовий результат! Побажаємо нашій команді успіхів та досягнення нових вершин!

Цитувати

Сайт Миколаївської сільської громади не несе відповідальності за розміщені приватні оголошення користувачів в сервісі оголошень. Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов обов'язкового розміщення посилання на сайт "Миколаївська сільська громада" (Mykolaivka.dp.ua/), у веб орієнтованих засобах обов'язковим є гіперпосилання.

Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікацій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Copyrights © 2017-2020 All rights reserved | МСГ* не несе відповідальності за зміст інших сайтів | Template by Eter.dp.ua